Masáž proti celulitidě

Helena Burešová, masáže v Trutnově

 Pojem celulitida zná dnes snad každá dívka a žena. Označuje se tak stav kůže, kdy jsou na určitých partiích těla vidět hrbolky, dolíčky a nerovnosti. Tyto neestetické tukové útvary vytváří na kůži tzv. pomerančový efekt a vzniká tzv. pomerančová kůže. Odborný název je dermatopanniculosa neboli lipohypertrofie (zbytnění tukových buněk).

Zájem o celulitidu je tedy opravdu obrovský a každá žena se zajímá hlavně o to, zda ji má a pokud usoudí či zjistí, že ano, tak jak se jí může co nejrychleji zbavit.

Důvodem velkého rozšíření celulitidy mezi ženami různého věku i různé národnosti je především zvýšený příjem hormonů, hlavně ženského "těhotenského" progesteronu.

Užívání hormonální antikoncepce, nevhodné stravovací návyky, konzumace masa z průmyslových chovů, kde jsou zvířata dokrmována růstovými hormony, nedostatečný pitný režim, sedavé zaměstnání, málo pohybu během dne, těsné oblečení a psychické stresy - to jsou faktory, které celulitidě velmi nahrávají.

Jak vyhrát nad celulitidou?

Masáž proti celulitidě je jednou z možností jak vyhrát nad celulitidou. Je dobré absolvovat celou kůru (cca 10 ošetření) a poté chodit na pravidelné udržovací masáže např. 1x za měsíc.

Masáž je velmi příjemná, bezbolestná technika, která přináší klientce relaxaci, uvolnění a příjemný zážitek. Dochází k lepšímu vstřebávání tuků, zlepšuje se krevní oběh, dochází k vyhlazení pokožky, viditelně mizí efekt pomerančové kůže a zmenšuje se obvod stehen a problémových partií.

Helena Burešová

Úpská 552
Trutnov, Horní Staré Město

 

Objednávky na telefonu:

608 884 927

Masíruji pondělí až pátek
dle objednávek.
Po dohodě i víkendy.

 

  • rekondiční (klasická) masáž
  • havajská masáž lomi lomi
  • masáž horkými lávovými kameny
  • indická masáž hlavy - antistresová
  • Breussova masáž
  • kineziotaping